KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Ram 9941303
nr 994 1303
Ram
1800-tal, med gravyr, ramens innermått: 32x21
Kondition: missfärgad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:35:58
300 kr
350 kr
Tilgman Keramik